Tag Archives: sztuka

sztuka

Rozglądamy się za solidnym fotografem ślubnym

admin/ Listopad 29, 2019/ Wypoczynek z adrenaliną!

Pamięć jest zawodna: zatem nietrudno się domyślić, iż jeśli nie zadbamy przed ślubem o swoje zdjęcia, potem będziemy bardzo żałować młodzieńczego błędu. Zapamiętajmy zatem o to by mimo wszystko zaprosić na ślub, potem wesele, tego fotografa ślubnego, który gwarantuje rewelacyjną jakość fotek.

Film to fantastyczna pasja dla małego i dużego

admin/ Listopad 26, 2019/ Off-road dla początkujących

Sztuka z pewnością odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu praktycznie każdego z nas – dodatkowo z czystym sercem można stwierdzić, że miała ona znaczny wpływ na rozwój właściwie każdej cywilizacji tego świata. Równocześnie jednak nie da się chyba zaprzeczyć temu, że w przypadku takich jej odmian jak na przykład literatura sporo zależy tylko od naszego gustu; niektórzy ludzie zwyczajnie nie lubią takich rzeczy i w żaden sposób nie da się tego zmienić. Jednocześnie istnieją takie gatunki sztuki, które są uwielbiane dosłownie przez wszystkich ludzi.

Plakaty powróciły do łask

admin/ Wrzesień 3, 2019/ Wypoczynek z adrenaliną!

W czasach, gdy socjalizm w naszym kraju potykał się już o własne kopyta, krążył rysunek który wyszedł spod ołówka rysownika satyrycznego Zbigniewa Jujki. Oto na słupie ogłoszeniowym przyklejona jest ogromna karta papieru na której widnieje napis: „Obwieszczenie”, a gdzieś w jej rogu możemy zauważyć przyklejoną malutką karteczkę. Nagromadzona wokół słupa ludność wbija oczy w karteluszek, nie zwracając najmniejszej uwagi na obwieszczenie.