admin/ Czerwiec 8, 2021/ Finanse w branży gier, Samochody terenowe- pomysł na imprezę firmową

W każdym domu czy firmie może się pojawić konieczność przetrzymywania jakiś papierów i dokumentów. I najczęściej w takim przypadku używa się w tym tego celu najróżniejsze odmiany teczek. Oferowane są one w bardzo dużej liczbie odmian i wzorów – różnią się rozmiarem, użytym materiałem i przeznaczeniem. Zależnie od przeznaczenia mogą być używane do gromadzenia dokumentów w archiwum lub do codziennego ich przenoszenia i transportu.

teczki konferencyjne

Autor: ukeig
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej używanym wymiarem teczek jest format A4, to znaczy będzie się w nich mieścić najpopularniejsza kartka do drukarek czy ksero. Zależnie od producenta mogą mieć one trochę odmienne wymiary na zewnątrz i różnić się od siebie o jakieś części centymetra. Nieco rzadziej są stosowane teczki w innych formatach, choć rzecz jasna są one oferowane, na przykład architekci i inżynierowie ze względu na swoje projekty czasem sięgają po teczki mające format A3.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie? To naturalnie pokrewna problematyka, zatem z pewnością również głęboko Cię zaciekawi!

Teczki najczęściej wykonuje się z kartonów o różnej grubości i kolorystyce, choć coraz więcej ich rodzajów można spotkać zrobionych z tworzyw sztucznych – PCV lub polipropylenu.

Zależnie od wymagań i przeznaczenia teczki mogą mieć różną budowę i rodzaj zamykania. Często wykorzystywane są teczki w wersji wiązanej, w połowie ich wysokości przykleja się na obu skrzydłach tasiemki, dzięki jakim można je związać. Tak samo popularne jest wykorzystanie do tego celu gumek, w sprzedaży jest sporo odmian teczek które zamyka się zaciągając gumkę na dłuższy bok albo rogi (polecana witryna z teczkami konferencyjnymi).

Jeżeli fascynuje Cię tego typu tematyka, zerknij na źródło tam zamieszczone także Cię niezwykle zaciekawi. Nie czekaj więc i kliknij ten link.

Grubsze teczki zamykane są na rzepy albo zatrzaski, taka metoda zamknięcia najczęściej występuje w odmianach wykonanych z tworzyw sztucznych.

teczki

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei teczki konferencyjne często mają zamykanie za pomocą zamka, jest to bardzo praktyczne i dobrze chroni dokumenty wewnątrz. Niekiedy obok miejsca na dokumenty mają one również dodatkowe wyposażenie potrzebne podczas wystąpień, przez co biorący udział nie muszą martwić się o to, że coś zostawili w domu i nie mają na czym notować. Konferencyjne teczki są najczęściej rozdawane wszystkim zaproszonym i po skończeniu wszystkiego mogą je oni zabrać ze sobą.
Share this Post