admin/ Marzec 28, 2020/ Off-road dla początkujących

Przygotowujesz domową imprezę, masz wszystko, co potrzeba? Zdecydowany rzut oka na pomieszczenie kuchenne rozjaśnia sytuację: talerze, szklanki, kieliszki, pucharki do deserów, kieliszki do jajek, sztućce, spodki kuchenne, sosjerki… Okej, większość jest, teraz tylko dobór muzyki i kilka zabaw. Nagle odzywa się telefon, jeden, drugi, później kolejne… Goście Twojej imprezy zachorowali na dziwną chorobę: niechęć do ciebie…

Zlewozmywak granitowy Aqcuario

Autor: Franke
Źródło: Franke

Tak Ci się wydaje, gdyż z dwudziestu osób, które miały przybyć, będzie połowa. To mało, dużo, dla ciebie nieważne, gdyż uważasz, iż to jasne, że ludzie odbierają Cię negatywnie. Przyjdą tylko te osoby, co zawsze były blisko (w tej ósemce jest dwója z twojego rodzeństwa i były facet, z którym żyjesz w dobrych kontaktach), reszta, czyli przeważnie ludzie z twojej pracy wywinęli się chorobą, terminem, płaczącym dzieckiem, niewiernym partnerem…

Żalisz się swojemu mężczyźnie o tej irytującej dla ciebie sytuacji, na co on mówi, że to przecież nic wielkiego, przyjdą następnym razem, a zresztą to nie są twoi prawdziwi przyjaciele, tylko co najwyżej znajomi z firmy. Przytakujesz i udajesz, że poprawił ci się humor, lecz wiesz, że ta sytuacja nie ma miejsca po raz pierwszy. Już dawniej to się zdarzało, że zapraszałaś ludzi, i zawsze przychodziło ich mniej niż miało przybyć. Podejrzewałaś ich o zmowę, o wycelowaną w twoją osobę niechęć… Teraz czujesz się podobnie, a myślałaś, że te lata już minęły (spodek do kuchni).

Tylko spokojnie.

Nie uważasz, że to jest bardzo dobry moment, żeby uzyskać zupełną gwarancję, że opublikowane informacje są prawdziwe? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj tekst tu.

Gdyby ktoś popatrzył na to z boku, na pewno pokręciłby głową i zależnie od stopnia niewyparzenia swojej buzi w kontakcie, powiedziałby, że albo przeżywasz zbytnio, ponieważ każdy ma swój żywot, swoje problemy i wypadki, albo, że jesteś histeryczką, zapatrzoną za bardzo w swoje emocje, obrażającą się na wszystko, nawet na to, iż komuś dziecko zachorowało (pewnie tobie na złość!) . Ktoś rozsądny mógłby dodać, że czai się za tym zachowaniem strach przed odrzuceniem, niepojęty i nieadekwatny, gdyż żadne z twoich sugestii nie ma racji bytu. Pamiętaj, nie bierze się wszystkiego do siebie, zachowaj do siebie dystans, nie myśli, że wszyscy będą cię lubić, lepiej otaczać się małą grupką przyjaciół niż tłumem znajomych.

Jeżeli chcesz sprawdzić inny podobny punkt widzenia na rozpatrywaną w tym poście sprawę, to przeczytaj więcej w tym opracowaniu (https://www.fryzjerpiaseczno.pl/fryzjer-meski/), które poszerzy Twą wiedzę.

Jakość, nie ilość (filigranowe kieliszki do jajek).

Share this Post