admin/ Sierpień 8, 2020/ Samochody do zadań specjalnych!

Tiry to dość duże pojazdy, jakie służą wielu przedsiębiorstwom przewozowym do rozwożenie towarów właściwie po całym świecie. Te największe ciężarówki mogą przejechać całą Europę, żeby przewieźć każdy ładunek jaki będzie potrzebny klientowi.

Jednak niekiedy nawet tak wytrzymałe pojazdy ulegają awarii i prowadzący nie są w stanie sami ich zreperować.
spedycja

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
środek transportu

Autor: Opel

Serwis tir – to szybka reanimacja zepsutego pojazdu
Setki tysięcy pokonywanych kilometrów, wiele ton przewożonych towarów to właściwie norma dla kierowców i również ich samochodów. Nie ma dla nich żadnego znaczenia czy przedmioty trzeba przewieźć do Hiszpanii czy na teren Szwecji.

Podobnie emocjonujące artykuły są opublikowane w pokrewnym serwisie. Jeżeli pragniesz je zgłębić – zobacz pod linkiem (https://www.jarecki-trucks.pl/oferta.html), który jest tutaj.

Te ciężarówki to doskonale przystosowane maszyny, które zostały tak zbudowane, aby pokonywać nawet tysiące kilometrów każdego dnia i nie ulegać przy tym awarii. Najczęściej do prawidłowego funkcjonowania tych samochodów wystarczy regularny serwis, jednak one też ulegają poważniejszym usterkom, dlatego trzeba mieć w trasie spis serwisów w danym państwie gdzie można skorzystać z usługi serwis tir – w specjalnym warsztacie, jaki postawi nasze auto „na nogi”.

Naprawa ciężarówek w każdym warsztacie
Tiry to jedne z największych samochodów ciężarowych i niekiedy potrzebują specjalistycznych warsztatów, niemniej jeżeli jesteśmy właścicielami pomniejszych ciężarówek przykładowo samochodów dostawczych, to nie zawsze musimy od razu poszukiwać serwisu tirów, żeby zreperować nasz pojazd. Czasami do samochodów o małym tonażu potrzebny będzie zwykły warsztat samochodowy – (auto tuning) samochodowy, gdzie będzie odpowiedni komplet serwisowy i także tam będzie możliwa naprawa ciężarówek.

Zależnie od tego jakim autem dysponujemy w naszej flocie, dostosowujmy rodzaj naprawy do poszczególnego auta, ażeby nie okazało się, iż serwis prostego dostawczaka będzie wyceniony na tyle ile naprawa wielkiego tira.
Share this Post