admin/ Październik 8, 2018/ Bez kategorii

Sklep zoologiczny jest miejscem, w którym można dostać wszelkiego rodzaju akcesoria dla zwierząt. Są tam więc karmy dla psów, kotów i pozostałych zwierząt, terraria, legowiska, smycze i wiele innych. Oprócz tego w większości sklepów zoologicznych dostępne są również żywe zwierzęta.

W takim punkcie można uzyskać fachową poradę dotyczącą hodowania zwierzęcia, jak również jego żywienia i pielęgnacji. Sklepy zoologiczne niejednokrotnie oferują także akcesoria dla wędkarzy. Przeciwieństwem sklepu tradycyjnego na dzień dzisiejszy staje się zoologiczny online, którego niewątpliwą zaletą jest wygoda w kupna.

Karmy i akcesoria dla psów

Karma sucha dla kotów Acana

Źródło: www.zwierzakowo.pl

Różnego typu produkty służące do pielęgnacji psów tworzą zwykle większą część oferty sklepów zoologicznych. Psy są bowiem nadal najchętniej hodowanym zwierzęciem domowym. Karmy dla psów występują w rozmaitych rodzajach. Sucha karma dla psów to produkt niezwykle często kupowany przez posiadaczy psów (szczegóły w serwisie https://www.legovisko.pl/pl/c/Mata-dla-psa/19/) oraz hodowców. W połączeniu z karmą puszkowaną tworzy kompletną dietę dla zwierząt, odpowiednio do wieku. Zdecydowanie pomocna strona, mądrze jest odwiedzić o sklepie Zoologiczny-Świat Trzeba pamiętać, by przy udostępnianiu suchej karmy umożliwiać stały dostęp do czystej wody do picia. Jest wiele firm wytwarzających karmy. Przykładowo w przypadku firmy Purina karmy dla psów są najczęściej nabywanym produktemtowarem. Są dostępne w różnych typach i smakach, dopasowane są do wieku psa, a niekiedy także do wielkości i rasy. Kolejnym popularnym wyrobem są karmy suche dla psów (szerzej w portalu http://www.legovisko.pl/pl/p/Legowisko-Junior-Visco/63/) Acana. Firma ta zajmuje się sprowadzaniem i dystrybucją karm zagranicznych.

Inne wyroby
Oprócz towarów takich jak bardzo często kupowane karmy dla psów Pronature, w sklepach zoologicznych dostać można wiele innych wyrobów. Będą to zabawki dla kotów, transportery dostosowane do budowy i potrzeb różnych zwierząt (można zobaczyć tutaj o zabawkach dla kotów), klatki dla ptaków i gryzoni. Chętnie kupowany jest także żwirek dla kotów. Tak samo jak karma, dostępny jest w wielu rodzajach. Obecnie niezwykle modne są typy żwirku syntetycznego, które po zużyciu można wyrzucać do muszli klozetowej, gdyż są rozpuszczalne w wodzie. Należy pamiętać o tym, by dobrać żwirek do potrzeb kota, uważnie obserwując jego zachowania. Oprócz żwirków oferowane są także kuwety, które mogą być w wersji zakrytej lub otwartej.
Share this Post