admin/ Maj 7, 2021/ Samochody terenowe- pomysł na imprezę firmową

O równowadze pomiędzy obowiązkami służbowymi a prywatną sferą życia dosyć dużo się obecnie mówi i słyszy. Szefowie niektórych koncernów i mniejszych rodzinnych firm idą krok dalej i nie prowadzą jałowych dysput, ale wprowadzają w życie zalecenia specjalistów. O tym, że nawet przeciętny pracownik staje się najważniejszy, wiemy od przynajmniej kilku lat, rzecz jednak w tym, aby właściwie zadbać zarówno o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, jak i o to, by każdy podwładny miał zapewnione dodatkowe korzyści.

praca biurowa

Autor: Savoir-faire Linux
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego powodu referentki, doświadczone księgowe czy programiści mogą uczestniczyć np. w bezpłatnych kursach, wyjazdach integracyjnych bądź okolicznościowych imprezach. W obecnych czasach trudno o chwilę relaksu. Jeżeli ktoś ma naprawdę stresująca pracę, to tym bardziej powinien znaleźć choćby te pół godziny w trakcie dnia, żeby się odprężyć. Jednakże po powrocie do domu nie zawsze znajdzie się czas na parominutowy spacer lub lekturę rewelacyjnego kryminału. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem zdaje się być zapewnienie podwładnemu chwili odpoczynku w… pracy.

Ten serwis internetowy wniosek o pożyczkę 5000 zawiera fascynujące informacje na prezentowany temat, więc, jeśli ta problematyka Cię intryguje, to sprawdź to koniecznie.

Na przykład, na rynku już działają placówki, które oferują masaż biurowy. Choć niektórzy twierdzą, że zapraszanie masażysty do miejsca pracy jest wielką przesadą albo nawet ekscesem, to zarazem warto pamiętać, że doceniony i wypoczęty pracownik jest o dużo bardziej zmotywowany, jak również ma więcej niekonwencjonalnych pomysłów. Corporate wellness (czym jest corporate wellness) to określenie póki co mało znane naszym pracodawcom. Zresztą niektórzy dyrektorzy są nieprzeciętnie oszczędni i na taki cel pieniędzy wcale wydawać nie chcą. Tymczasem kiedy podwładny rzadko choruje, to równocześnie nie bierze L4 – zresztą jak dowodzą specjaliści, opracowanie i wdrożenie planu prozdrowotnego może przynieść mnóstwo innych korzyści.

masaż

Źródło: pixabay

A przecież nie trzeba wcale decydować się na wstępie na masaż biurowy – ; albo długofalową współpracę z ekskluzywnym ośrodkiem spa. Można natomiast krok po kroku zacząć wprowadzać mniej przełomowe zmiany. Na przykład, meble biurowe (Liberty – sklep biurowy wrocław) nie w każdym przypadku są dobrze dopasowane do potrzeb zatrudnionych pięćdziesięciolatek, więc jeśli któraś z pań narzeka na ból pleców, to warto zamówić dla niej wygodne krzesło obrotowe bądź choćby biurko z regulacją.

Share this Post