admin/ Sierpień 24, 2020/ Off-road dla początkujących

Czytanie książek to jedna z najogromniejszych radości na świecie. Niestety, bardzo często nie mamy czasu, żeby przysiąść z papierową wersją książki, albo po prostu wzrok nam nie pozwala na pochłanianie dziesiątek stronic dziennie. Na szczęście istnieją audiobooki. Audiobook Boży Bojownicy to książka czytana przez lektora, która z edycji papierowej została przerobiona w wersję dźwiękową. Jest kilka różnych formatów tych nagrań, jak też metod na ich odsłuchanie.

książka i okulary

Autor: Marko Polo
Źródło: http://www.flickr.com
Zaletą audiobooka jest to, że można go słuchać jeżdżąc autem, pociągiem, samolotem, wypoczywając na plaży, bądź uprawiając jogging. Zapracowani Polacy, którym brak czasu na kanapową publikację, tworzą chłonny rynek dla audioliteratury. W europejskich księgarniach działy z pisarstwem audio zajmują coraz więcej pozycji.

Najczęściej książka, na podstawie jakiej powstaje audiobook jest przycięta o długie, nudne opisy i zostawia się tylko to, co kluczowe dla dzisiejszego odbiorcy.

Jeśli czujesz, że ta porada może okazać się według Ciebie niewystarczająca, to zamieszczony tutaj materiał na pewno Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i zobacz!

Dźwiękowego przekładu doczekało się dużo typów literackich. Nagrywane są poezje, bajki, powieści obyczajowe, kryminały, fantastyka, bądź biografie. Na lokalnym rynku raptownie zwiększyła się liczba audiobooków. Niektóre odczytywane są przez sławnych aktorów, pozostałe przez biegłych lektorów, a słuchanie ich to wielka zabawa.

książka

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Wielką sławą cieszy się audiobook Boży Bojownicy. Jest to opowieść przygodowo historyczna o życiu młodego czarodzieja, medyka, rzezimieszka i amanta.

Jeżeli ta publikacja przykuła Twój wzrok, to zerknij na omówienie (stojo.pl/kategoria-produktu/biggie), które analizuje zbliżoną problematykę. Tamten post niewątpliwie także Cię zainteresuje, zatem kliknij tutaj.

Wrażliwy i honorowy główny bohater jest niejednokrotnie ścigany, chwytany, więziony, ocalany, obarczany zadaniami, nagradzany i stale zakochany. Umie zrealizować najtrudniejszą misję, potrafi wybrnąć z największej kabały, czy to dzięki swemu sprytowi i umiejętnościom, czy też dzięki licznym towarzyszom. Jest to opowieść historyczna z fragmentami fantastyki. Fabuła powieści rozgrywa się w Czechach i na Śląsku. Akcja Bożych Wojowników (zobacz ofertę) rozgrywa się w bardzo szybkim tempie. Historia wojny husycko-katolickiej wprawnie są wplatane w ogólną fabułę powieści, przez co nie traci ona na atrakcyjności, lecz staje się bardziej ciekawa, bogatsza.

Share this Post