admin/ Wrzesień 6, 2021/ Wypoczynek z adrenaliną!

Wielość reklam, jakie atakują wzrok kierowców przy drogach w całej Polsce sprawia, że stajemy się obojętni na treści reklamowe krzyczące do nas z ustawionych przy drogach billboardów. Uczestnicy ruchu drogowego są zgodni co to tego, że szyldy, tablice i billboardy szpecą krajobraz naszego kraju i przez swą ogromna liczbę są coraz bardziej nieskuteczne. Nową formą reklamy, która znajduje wciąż nowych klientów, jest reklama na leadach.

Miasto, ekran LED

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Badania naukowców udowadniają, że tego typu reklama, z powodu tego, że przekazywane treści są podświetlane i dynamiczne, okazuje się ośmiokrotnie bardziej zauważalna dla kierowców. Ekrany ledowe są coraz większych rozmiarów i nowocześniejsze a możliwość umieszczania kilku spotów wzmacnia ich atrakcyjność i sprawia, że nie są statyczne.

Reklamy tego rodzaju mogą mieć postać tablic tekstowych lub graficzno-tekstowych, co sprawdza się w przypadku restauracji, zajazdów, stacji benzynowych lub aptek, oraz formę telebimów.

Czekamy na Ciebie! Zatem jesteśmy w serwisie (http://www.sklep.labempire.com.pl/pipety-automatyczne,2,11980) – oto nowe teksty pełne intrygujących informacji są już opracowane. Trzeba tylko kliknąć w link.

Często są mamy z nimi do czynienia podczas koncertów i rozgrywek sportowych, bo oferują transmisję bezpośrednią wydarzeń dla osób, które np. nie znajdują się na stadionie, tylko w strefach kibiców. Pauzy w transmisji to dogodna okazja na wyświetlanie spotów, które za sprawą coraz nowocześniejszej technologii są profesjonalne i dynamiczne.

Nośnik naszej reklamy wybierzemy, wrzucając w gogle hasła z dogodną dla nas lokalizacją jak: promocja Cieszyn, reklama Bogatynia, trenerów (zobacz zobaczysz tu) wpisując bardziej skomplikowaną frazę typu reklama na ekranie led Łódź. Otrzymamy spis firm, które oferują reklamy w konkretnych lokalizacjach, niekiedy w określonej miejscowości jest perę tego rodzaju lokalizacji i przy pomocy Sieci wybierzemy tę, która najbardziej nas interesuje – przy często uczęszczanej drodze, centrum handlowym lub w ważnym punkcie miasta. Skorzystajmy z pomocy sieci i reklamujmy się w sposób atrakcyjny, nie tracąc funduszy na mało aktywny billboard, którego niewielu zauważy.

Share this Post