admin/ Styczeń 28, 2021/ Wypoczynek z adrenaliną!

Chiny to olbrzymi kraj, gdzie wyrabia się faktycznie wszystko. Przy taniej sile roboczej produkty są o wiele tańsze aniżeli w innych częściach globu. Wyszukanie odpowiedniego artykułu, bądź grupy produktów jest najważniejszą cząstką interesu importowego. Chiny są dużym kontrahentem handlowym Polski w Azji pod względem kosztów wymiany handlowej łącznie, również wielkości wwozu.

Najlepszą procedurą, z punktu widzenia przedsiębiorcy z Polski na znalezienie partnera z Chin jest internetowa platforma biznesowa.

Po przeanalizowaniu tego wpisu, polecam kryształowe lampy odmienne wiadomości na przedstawiany temat, które będą podobnie zajmujące.

Portale na ogół poniekąd kontrolują wiarygodność producentów. Jeśli zdecydowano zakupić produkt od chińskiego producenta, należy stwierdzić czy obok oferty widnieje symbol identyfikacyjny certyfikatu zaufania.

import z Chin

Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com

Import z Chin jest możliwość powierzyć firmie zewnętrznej, która za taką usługę skasuje dywidendy. Pożytkiem owego podejścia jest zminimalizowanie niebezpieczeństwa połączonego z importem bezpośrednim, oraz pozostawienie formalności wyspecjalizowanym podmiotom, w szczególności znającym się na miejscowym rynku chińskim – . Taki podmiot zajmie się znalezieniem kontrahentów, oceną, negocjacjami handlowymi, sprowadzeniem wzorów produktów, kontrolą nad dokonaniem zlecenia, kontrolą jakości, oraz transportem produktów i obsługą celną.

Najłatwiejszym rozwiązaniem rozróżnienia jednostki pośredniczące od głównych producentów jest skontrolowanie oferty, jeżeli jest szeroka najpewniej wówczas mamy do czynienia z pośrednikiem. Wwóz takich artykułów może okazać się droższy. Pozytywem pośredników może być z kolei dokładniejsze przekrojowe rozeznanie w danym segmencie rynku, również wyłowienie wyrobów wysokiej formy.

Te intrygujące posty mają swoją kontynuację. Pragniesz się z nią zaznajomić? Zatem idź do strony i tam ciesz się nowymi wątkami.

Na domowej stronie internetowej danego wytwórcy należy szczególną uwagę zwrócić na certyfikaty.

Import z Chin wiąże się z różnymi rodzajami negocjacji aniżeli wykorzystywane w handlu polskim, przede wszystkim rodzaje i zasady płatności, okoliczności umów handlowych, jak również znacznie dłuższe pory dostaw produktów aniżeli w przypadku zleceń składanych u lokalnych kooperantów (czytaj więcej: Kłopoty transportowe wynikające z bariery językowej także znaczące różnice w mentalności i kulturze biznesowej częstokroć są elementem utrudniającym rozwój biznesu.
Share this Post