admin/ Listopad 4, 2021/ Samochody terenowe- pomysł na imprezę firmową

W końcu nadeszła wiosna, a wraz z nią w Żorach pojawia się coraz większą ilość ogłoszeń w sprawie pracy. Ta sytuacja utrzymuje się już od wielu lat. Zwykle bezrobotni mogą znaleźć zatrudnienie w handlu, usługach lub gastronomii.

Zaczynają pojawiać się propozycje pracy związane z budownictwem – na razie ostrożnie, lecz miejmy na uwadze, że wiosna właśnie się rozpoczyna, więc ta sytuacja za chwilę ulegnie zmianie.Jak miasto walczy z bezrobociem? Urząd Pracy w Żorach realizuje wszelakie formy wsparcia dla osób, które widnieją w rejestrze jako bezrobotne. Są to np. szkolenia zawodowe czy staże, które są zachęcającym działaniem polegającym na zdobywaniu praktyki. Ponad 2,3 mln zł poświęci w obecnym roku Powiatowy Urząd Pracy w Żorach na aktywizację osób bezrobotnych w mieście.

Okulary z soczewkami do pracy biurowej

Autor: JZO
Źródło: JZO

(Zobacz oferty pracy włocławek) Ta pokaźna pula środków przeznaczona jest na staże dla około 175 osób i liczne szkolenia dla np. kasjerów, kierowców wózków widłowych, czy spawaczy. W tym roku będzie przyznanych około 40 dotacji dla osób chcących założyć własny biznes.

Zadaniem projektu jest zwiększenie motywacji wśród osób bezrobotnych do podjęcia działań a także edukacja FranklinCovey zarządzanie czasem z zakresu przedsiębiorczości. Zwłaszcza na staże i szkolenia liczą bezrobotne kobiety, które w kilku ostatnich latach przedstawiają ponad 60 proc. z wszystkich bezrobotnych osób. Wielką szansą na pracę są dla nich np. koreańskie fabryki mające siedzibę w Żorach, które co jakiś czas zgłaszają się do urzędu i szukają nowych pracowników.

praca grafik 3d Żory

Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy chcemy pomóc losowi, pomocne jest wykazanie się własną inicjatywą. Podstawowym narzędziem ku temu może okazać się internet.

Gdy będziesz poszukiwać dodatkowych danych na temat podnoszony w opisywanym tekście, to wejdź tu praca w holandii eena.pl – na pewno te artykuły również Cię zaintrygują.

Postanówmy więc poświęcić czas poszukując ofert, które widnieją na portalach poświęconych pracy. Bądźmy otwarci na nowe propozycje, bo być może zawód z pozoru niespełniający nasze oczekiwania okaże się atrakcyjny zarówno po względem finansowym, jak i rozwoju własnej osoby. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę: oferty pracy Żory, a być może dopisze nam szczęście i odnajdziemy swego przyszłego chlebodawcę. Kiedy chcemy bardziej uściślić nasze oczekiwania zaznaczmy w tytule nasz zawód, dodając np. praca grafik 3d.

Share this Post