admin/ Październik 13, 2021/ Samochody do zadań specjalnych!

Chociaż lato wyjątkowo nas tego roku rozpieszczało, wielkimi krokami nadciąga już jesień. Niedługo kierowcy będą zmuszeni wymienić opony na zimówki. Jak wybrać najlepszy punkt serwisowy?

opony zimowe

Autor: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com

Eksperci nie zostawiają wątpliwości. Kiedy temperatura powietrza spada do poniżej zera, ogumienie letnie należy zamienić na zimówki, nawet jeśli temperatury poniżej zera występują wyłącznie nocami. I na odwrót – jeżeli termometr cały dzień wskazuje wartości na plusie, czas wymienić ogumienie na letnie. Nie ma więc w terminarzu daty, arbitralnie wskazującej na deadline takiej wymiany. Warto jednak stosownie wcześniej zakupić niezbędne opony. Można na tym zachować aż do 1/3 ceny. Gdy tylko kierowca uzna, że to czas wymienić ogumienie na zimowe, najlepiej wybrać się do znanego już punktu serwisowego. Fachowe punkty serwisowe nie tylko podpowiadają swoim klientom i zmieniają opony (strona tutaj), ale również utylizują już zużyte. Ceny zamiany ogumienia różnią się zależnie od ich obwodu. Wynoszą od blisko 70 zł aż do ok. 120 zł.

opony

Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepiej skorzystać z pomocy cenionego już serwisu. Jeżeli jednak brak takiej możliwości, za pomocą Internetu można uzyskać dane wielu zakładów. Po wpisaniu do wyszukiwarki sekwencji „serwis opon Szczecin”, wyświetlą się odnośniki do setek witryn. Część serwisów administruje własne strony online, na których starannie wymieniają świadczone usługi oraz publikują wykaz cen. Przeczesując takie witryny, należy zwrócić uwagę na kwalifikacje pracowników i czas otwarcia. Pewna część zakładów pracuje całą dobę – warto o nich wiedzieć w niespodziewanym nocnym kryzysie. Hasło „serwis opon Szczecin” przekieruje także na liczne fora społecznościowe. Internauci rekomendują lub odradzają korzystanie z usług danych punktów serwisowych. Opinie wiarygodnych internautów dobrze jest uwzględnić.

Wymieniając ogumienie na zimowe, najkorzystniej jest skorzystać z pomocy zaufanego już serwisu. W Szczecinie nie brakuje zakładów gwarantujących kompleksową obsługę. Z szerokiego wachlarza propozycji, warto wybrać rzetelny serwis, w którym pracuje kompetentny personel.

Share this Post