admin/ Październik 16, 2019/ Wypoczynek z adrenaliną!

Obecne telefony komórkowe zazwyczaj zostają wyposażone w duże ekrany albo opierają się na technologii dotykowej i calutkie składają się z ogromnego ekranu. Dzięki temu stały się dużo delikatniejsze i mocniej zagrożone porysowaniem, niż wcześniej stosowane modele. Warto zabezpieczyć aparat przed usterką, by cieszyć się jego dobrą formą i pięknem.

zobacz więcej

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma ekranów odpornych na zarysowania

Chociaż producentom telefonów zdarza się zachwalać własne modele, iż posiadają one ekrany oporne na zniszczenie, nie jest to zupełną prawdą. Ekran aparatu telefonicznego bywa bardzo delikatny, a ryski powstają naprawdę nietrudno. Częste użytkowanie telefonu, nie tylko do komunikacji, lecz także do korzystania z sieci, oglądania filmów czy odtwarzania plików muzyki, zapewnia wiele możliwości uszkodzenia ekranu. Wystarczy tylko włożyć aparat do torebki oraz zahaczyć o ostry przedmiot, a na ekranie pojawi się brzydka rysa. Na szczęście telefony można ochraniać przed takimi sytuacjami, wybierając dobrą folię lub case (tutaj do modelu Lumia 735).

Znajdź metodę na ochronę własnego telefonu

Codziennie wykorzystywany smartfon powinien zyskać odpowiednią ochronę w formie etui. Zainteresowaniem wśród właścicieli smartfonów oraz innych telefonów dotykowych raduje się także folia na telefon (funkcjonalna folia na telefon). Naklejona na ekranie folia skutecznie chroni aparat przed zarysowaniem oraz zabezpiecza go. Odpowiedniej klasy akcesoria nie wpływają na przejrzystość ekranu, nie zmniejszają komfortu używania telefonu i nie niszczą szyby.

Poczytaj więcej w treści (http://zielonaprzestrzen.pl/) innego tego typu wpisu – są na tamtej stronie opublikowane niezwykle użyteczne dane, które zapewne wykorzystasz w praktyce.

Aby jednakże radować się świetną formą swojego aparatu, należy decydować się na ochronę doprawdy doskonałej jakości.

Smartfon

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak kupić folię na telefon?

Jest sporo typów folii ochronnych na telefon. Różnią się one wykorzystanym tworzywem i ceną. Tańsze folie kosztują parę złotych, lecz zdarzają się akcesoria w cenie kilkudziesięciu złotych. Coraz większą popularnością cieszą się folie z klejem silikonowym, lecz nadal można kupić również produkty z klejem arylowym.

Jeżeli musisz bezzwłocznie odnaleźć pokrewne materiały odnoszące się do tego problemu, zobacz dodatkowe info (http://www.lampomat.pl/lampy-jupiter) na innej tego typu witrynie.

Przy zakupie folii warto upewnić się, że do przedmiotu została dołączona ulotka z instrukcją użycia. Bez niej właściwe umieszczenie folii na aparacie staje się prawie niemożliwe, potrafi sprawiać spore problemy, zwłaszcza osobom, które robią to po raz pierwszy.

Share this Post