admin/ Wrzesień 6, 2021/ Wypoczynek z adrenaliną!

Kult młodości jest na stałe wpisany w funkcjonowanie krajów rozwiniętych i bogatych. Już w zasadzie nie do pomyślenia jest, żeby kobieta chodziła z siwą głową, albo pozwoliła sobie na eksponowanie zmarszczek.

botox

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeśli zmarszczki powstały w wyniku jej pogodnego usposobienia i zaczęły się pojawiać na skutek ciepłego uśmiechu, który jej prawie nie schodził z twarzy. Obsesja ta także zaczyna dopadać panów, którzy do niedawna bardzo dzielnie bronili się przed wszelkimi kosmetycznymi zabiegami, choćby chodziło tylko o pozbycie się nieestetycznych pryszczy. Ich wyjaśnienia mówiące o atrybutach męskości i dojrzałości, za którą będzie stać stateczność oraz odpowiedzialność coraz słabiej się słyszy. Za to w gabinetach medycyny estetycznej kolejki zaczynają się wydłużać nie tylko o same panie. Rosnącą klientelę zaczynają stanowić właśnie panowie, którzy decydują się na bardziej zaawansowane eksperymenty które mają poprawić ich samopoczucie oraz wygląd.

O ile jeszcze kilka lat wstecz najbardziej interwencyjnymi zabiegami stosowanymi powszechnie było wypełnianie zmarszczek Warszawa , eliminacja blizn i różnych przebarwień, czy botoks Warszawa , o tyle dzisiaj coraz częściej sięga się po bardziej inwazyjne techniki. Chodzi o chirurgię plastyczną i ogromne możliwości, jakie ona daje. Zabieg napinania skóry twarzy polega przykładowo na przycięciu skóry za uszami i przeszyciu jej w taki sposób, że napina się ona na wysokości kości policzkowych. Podnoszenie powiek górnych opiera się na analogicznej metodzie. Po prostu rozcina się płat skóry nad oczami i wycina mały klin, a później zszywa się obie części. Sprawdź też lifting twarzy Warszawa.

zmarszczki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Mniejsza ilość skóry powinna zlikwidować efekt opadających powiek i zdecydowanie odmładza spojrzenie. Możliwości na ingerencję w ciała pacjentów jest coraz więcej i na pewno są coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Problemem mogą być ceny. Jeśli chodzi o botoks ceny to będą się one kształtować na poziomie do kilkuset złotych za jeden zabieg, jednak zabiegi te co pewien czas należy powtarzać. Przy operacjach plastycznych w grę wchodzą już tysiące złotych, za to rezultat jest dużo trwalszy.
Share this Post