admin/ Październik 5, 2021/ Samochody do zadań specjalnych!

Większość prowadzących, zwłaszcza tych, którzy ciągle jeżdżą w nieznane, nie wyobraża sobie godzin za kierownicą bez mechanizmu GPS. To narzędzie wskazujące drogę kierowcom dzięki mapom tworzonym na podstawie łącza satelitarnego jest proste i nieskomplikowane w uruchamianiu. Z drugiej strony umie także zawodzić, o czym bez przerwy przekonują się kierowcy, których system wielokrotnie naprowadził w ślepą uliczkę.

nawigacja w smartfonie

Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Usterki aplikacji GPS to jednak kwestia na inny artykuł. Poza tym w kilku przypadkach wina „nowej drogi” lub objazdu jest przecież nasza. W przypadku budowy nowych dróg, skrzyżowań, obwodnic, a zwłaszcza objazdów wiele GPS-ów zwyczajnie nie przyjmie do swojej bazy ważnych informacji.

Przejdź do artykułu, który jest pod tym linkiem oraz czytaj tutaj więcej na ten temat, który widocznie Cię zaintrygował. Nie czekaj!

Dla stałego wglądu jeśli chodzi o przejezdność tras, którymi jeździmy, musimy „odświeżać” swoje elektro gadżety. Zobacz też: . Aktualizacja nawigacji należy do standardowych czynności kierowców, w głównej mierze kierowców w firmach transportowych (więcej: poi). Nie należy do zadań trudnych – dziś wystarczy dostęp do sieci i strony producenta nawigacji, który co pewien czas uaktualnia wirtualną mapę samochodową. Od nas zależy zasięg dróg nas interesujący: od wojewódzkich po ogólnopolskie. Przed laty praktykowane były rewizje map samochodowych na płytach CD, DVD i oddzielnych kartach pamięci. Dziś zajmuje to dużo mniej czasu. Więcej w temacie:

nawigacja w samochodzie

Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
System GPS to urządzenie, które w wyniku kontroli drogowej podlega sprawdzeniu i rewizji. Krótko wspomina o tym nasze prawo, jednakże kierowcy skarżą się na rewizje drogowe, które w przypadku systemu GPS są – w ich rozumieniu – naruszeniem wolności.

Zamierzasz zdobyć inne informacje na omawiany temat? Zapewne notka z witryny (https://autopartner.elk.pl/elektryk-samochodowy-elk/) też je zawiera, zatem kliknij tu i poznaj je szczegółowo.

Za korzystanie z usług ściąganego oprogramowania naprowadzającego przez satelitę zatrzymany – biorąc pod uwagę prawo własności intelektualnej – popełnia przestępstwo. Stąd też, aby uniknąć wpadki i nie natrafić na kontrole drogowe, twórcy m.in. społecznościowych nawigacji GPS przyczyniają się do wzajemnego informowania. Profesjonalne nawigowanie oraz platforma społecznościowa czynią projekt ciekawym i… łamiącym prawo. System wspólnego ostrzegania informuje nie tylko o kontrolach, ale także ostrzega przed nowymi fotoradarami, miejscami chwilowych utrudnień w ruchu itp. Nie ma tu mowy o jako takim trwałym zaprogramowaniu. To wszystko pod kątem bezpieczeństwa jeżdżących.

Share this Post