admin/ Listopad 3, 2020/ Off-road dla początkujących

Pokazujemy wam blog, który stanowi odmianę od tych, które znajdziemy w Internecie. Jest to blog o wnętrzach, jednak nie wklejamy tu setek zdjęć skradzionych z Thumblr’a tudzież innych miejsc w sieci pełnych inspiracjii jak umeblować pokój.

aranżacja wnętrz

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Jesteśmy również niezależni – nie mamy podpisanych umów z hurtowniami meblowymi czy budowlanymi. Jest to całkowicie inny blog wnętrzarski, niż te które czytaliście do dziś – warto przeczytać. Nie będzie on całkiem pozbawiony grafiki, ale tez nie będzie ona jego główną częścią. Przede wszystkim będziemy się starać dać pomysłów i pokazać na jakie aspekty warto zwrócić uwagę. Nie sugerujemy żadnych rozwiązań. Pamiętamy, że każdy ma odrębny gust i zapotrzebowanie. Przede wszystkim to nie my będziemy przebywać w twoim domu. Każdy wpis poświęcony będzie innemu pomieszczeniu, stylowi wystroju wnętrz, lub innemu rozwiązaniu.

Chcemy przedstawić tu trendy obowiązującą w różnych regionach. Nieważne czy masz duży dom czy malutką kawalerkę, zarabiasz dużo czy musisz liczyć się z każdym groszem, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Trendy o których piszemy pochodzą z najnowszych kolekcji i pomysłów architektów, nie wspominamy w kółko tego co było na topie w przeszłości.

W naszych inspiracjach stawiamy na uniwersalność i funkcjonalność. Ne publikujemy inspiracji, które choć wyglądają ładnie całkowicie wykluczają dłuższe mieszkanie i korzystanie z tych pomieszczeń. Chcemy aktualizować naszego bloga na bieżąco. Polecamy subskrypcję, żeby żaden nowy wpis nie umknął waszej uwadze – inspirujący serwis.

przykładowa aranżacja salonu

Autor: Builders Design
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy nadzieję, że ten blog wnętrzarski pokaże wam co w trawie piszczy, a dzięki jego regularnemu czytaniu problemy aranżacji wnętrz nie będą już miały przed wami żadnych tajemnic.

Warto zobaczyć inne nasze serwisy, żeby poznać inne fascynujące informacje na podobny temat. Nie czekaj więc i kliknij tutaj!

Aranżacja wnętrz jest naszą pasją, fascynuje nas wszystko co związane z tą tematyką, dlatego nie przedstawiamy jej powierzchownie.

Share this Post