admin/ Maj 29, 2021/ Samochody do zadań specjalnych!

Nie potrafimy już żyć bez samochodu. Tak naprawdę spędzamy w nim bardzo dużo naszego czasu. Zawoziły pociechy do szkoły lub na warsztaty pozalekcyjne, jedziemy do pracy, a w weekendy wyjeżdżamy z całą rodziną na wypad za miasto.

wygłuszanie samochodu

Autor: Jeltsin R.
Źródło: http://www.flickr.com

Przez wzgląd na panujące na naszych ulicach korki, w naszym aucie wykonujemy błyskawiczny makijaż, przeglądamy codzienną prasę, słuchamy audiobooków albo ukochanej audycji radiowej. Niekiedy też próbujemy załatwiać interesy i prowadzimy ważne rozmowy przez telefon, używając zestawu głośnomówiącego. Czasami pragniemy się w czasie jazdy po prostu zrelaksować. Ale krzyki, dobiegające z zatłoczonej jezdni, czy też zgrzyty obluzowanej tapicerki skutecznie nam w tym przeszkadzają. Na szczęście, jest sposób, by powiększyć komfort jazdy naszym pojazdem.

Omawiany artykuł Ci się spodobał? Zatem odwiedź serwis www (http://www.autopartner.elk.pl/oferta/mechanik-samochodowy-elk/), który posiada zbliżone dane na omawiany wątek – one też będą wciągające.

Doskonałym i co raz częściej stosowanym przez kierowców rozwiązaniem jest .

Pierwotnym przeznaczeniem folii fabrycznej na drzwiczkach, która oddziela ich wnętrze od boczka tapicerskiego, nie stanowi wygłuszanie pojazdu. Ale gdy jej brakuje, po tym jak wymieniliśmy szybkę albo naprawialiśmy zamek centralny, przyczynia się do tego, że wszelkiego rodzaju odgłosy dokuczają nam jeszcze mocniej. Stąd też powinniśmy zastąpić ją specjalną matą bitumiczną, która ma idealne cechy izolacyjne.

Żeby zrobić tego typu izolację nie potrzebne nam są żadne skomplikowane narzędzia. Rzecz jasna, mnóstwo kłopotu może dostarczyć nam ściągnięcie boczka, czy klamek, ale jeśli dołożymy wszelkich starań, to rezultaty mogą okazać się zdumiewające. Należy wiedzieć o dwóch głównych regułach. Po pierwsze, blachy, które chcemy okleić powinny być wysuszone oraz odtłuszczone. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, matę bitumiczną należy kleić tylko na ciepło. Zróbmy wszystko, aby każdą czynność wykonywać bardzo starannie. Warto również trzymać pod ręką książkę naprawczą naszego modelu samochodu.

Jeśli jednak nie chcemy samemu zabierać się za wygłuszanie pojazdu, można skorzystać z usług specjalistycznych firm, które zajmują się tym profesjonalnie.

Czy sądzisz, że w sieci jest niewiele wartych polecenia wpisów? Jeśli masz zamiar wejść na istotnie użyteczny portal, to zalecamy ten link.

Powierzając to zadanie doświadczonym specjalistom, będziemy mieć pewność, że wszystko pójdzie tak jak powinno.

Więcej: .

Share this Post