admin/ Październik 7, 2019/ Wypoczynek z adrenaliną!

Kawalerka to mieszkanie jednopokojowe z założenia przeznaczone dla 1 osoby. Jak sama nazwa wskazuje w przeszłości mieszkania takie były tymczasowo zamieszkane przez osoby stanu wolnego do momentu aż nie założyły one rodziny. Kawalerki choć znane są w naszym kraju od dość dawna nie tracą na popularności.

przejdź do strony

Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Ich wymiary mogą być bardzo różne. Te najbardziej małe posiadają zaledwie 20 metrów, ale zdarzają się też kawalerki czterdziestometrowe w których również znajduje się jedno pomieszczenie. Trzeba podkreślić, iż tego typu mieszkanie jest idealne dla jednej osoby. Jeśli kawalerka zostanie funkcjonalnie zagospodarowana spokojnie jest w stanie w niej mieszkać para a nawet para z jednym dzieckiem. Decyzje o nabyciu tak małych mieszkań zwykle biorą się z przyczyn finansowych. Takie mieszkania z uwagi na niezbyt duży metraż są po prostu najtańsze. Jeśli nawet weźmiemy kredyt na zakup jego spłata raczej nie jest wielkim obciążeniem.

Obchodzi Cię jedynie sprawdzona informacja z serwisu? Jeżeli tak, to zapraszamy do przejrzenia naszej strony, gdzie stale wyszukasz autentyczne informacje.

Inny rozwiązaniem mogą być mieszkania na skraju miasta – ceny proporcjonalnie do oddalenia maleją – szczegóły tu –>.

mieszkanie

Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Dość znacznymi pozytywami mieszkania kawalerki są niskie opłaty eksploatacyjne, na pewno mniejsza powierzchnia do utrzymania porządku a również niższe koszty przy aranżacji mieszkania. Mała powierzchnia ma swoje pozytywy, gdyż nie tracimy niepotrzebnie czasu na przemieszczanie się z jednej części mieszkania do drugiej.

Jeżeli czytany tekst kompletnie Cię wciągnął, to zobacz odmienny oryginalny tekst (http://www.tortytorty.pl/), który też ma podobne dane na opisywany temat.

Ograniczona powierzchnia sprawia też, iż właściciele kawalerek nie ulegają tak łatwo pokusom nabywania różnorodnych przedmiotów, ponieważ zwyczajnie nie mają gdzie ich składować. Żeby kawalerka jako mieszkanie dla singla stała się miejscem przyjaznym korzystnie zamówić zestawy mebli na wymiar do kuchni oraz szafę wnękową. Dzięki temu możemy zaoszczędzić naprawdę wiele miejsca.

Jeśli nie ma możliwości wyodrębnienia przestrzeni sypialnej powinniśmy nabyć meble z funkcją spania. W kawalerkach przeważnie występuje niezbyt duża łazienka, jednak i to pomieszczenie możemy sensownie urządzić, ponieważ na rynku oferowane są małe umywalki, wąskie kabiny prysznicowe i pralki. Jak singiel zmieni swoje życiowe plany i stwierdzi, że jest mu niezbędne większe lokum taką kawalerkę zawsze jest w stanie z łatwością wynająć, ponieważ na małe lokale jest najwięcej chętnych. Mieszkania jednopokojowe w dobrych cenach możemy znaleźć w większości dużych miast naszego kraju, najkorzystniej zaś szukać konkretnie w mieście lub poza nim, przykładowo mieszkania pod Wrocławiem, bo na przedmieściach może być jeszcze taniej.
Share this Post