admin/ Październik 30, 2019/ Wypoczynek z adrenaliną!

Ekran led ma szansę informować kontrahenta o najnowszych propozycjach. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, do którego, wchodzi sporo kolejnych kontrahentów, a również co chwilę zjawiają się firmy, które chcą z nami rozpocząć współpracę?

Reklama ledowa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli tak, to trzeba się namyślić, czy w sali konferencyjnej, albo przy recepcji, gdzie konkretna jednostka będzie musiała troszkę poczekać za konkretnym pracownikiem, z którym chce się spotkać na rozmowie, nie powinien być zainstalowany ekran led – daily motion.

Pasjonuje Cię ten nieszablonowy post? Jeżeli tak, oprócz tego zajrzyj koniecznie (http://www.saleweselne.com/dolnoslaskie/) na tekst, który jest opublikowany w tym miejscu – on również wzbudzi twoją ciekawość.

Będziemy mieli szansę na nim cały czas pokazywać informacje powiązane z naszym zakładem, przez co jeszcze tuż przed tym spotkaniem, będziemy zapewniali daną jednostkę, że powzięła odpowiednią decyzję zachodząc właśnie do nas. Takie ekrany ledowe są różnorakiej wielkości, więc możemy je dobrać do wielkości pomieszczeń w których będą zainstalowane, a co najistotniejsze, obraz który będzie się na nich wyświetlał ciągle będzie tak samo wyraźny.

Właściwie jest posiadać znaczniejsze ekrany w mieście

Miasto

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy chcemy, by nasza reklama znajdowała się przy trasie, lub na ulicach większego miasta, to wtedy trzeba przypilnować, żeby ekrany led okazały się jak największe. Wówczas będziemy mieli świadomość, że będą one widoczne z dużej odległości, a więc kierowcy zdążą wszystko zobaczyć, bez konieczności zatrzymywania się, a przechodnie spostrzegą naszą wyróżniającą się reklamę wśród setek podobnych.

Chcemy zaprezentować Ci następny nasz wpis – mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu. Aby go przeczytać, naciśnij łącze tu… (http://cyfrowo.com.pl/katowice) i już.

Im bardziej mrugająca będzie nasza reklama, im wyraźniejszy będzie jej obraz, tym znaczniejszą mamy szansę mieć świadomość, że zostanie ona zauważona i przyciągnie do nas znaczniejszą rzeszę klientów. Przykładowe miejsca na ekrany led można zobaczyć tutaj: daily motion.

W autobusach także są montowane

Takie ekrany posiadają tak wiele zastosowań, że szybko znajdziemy je w transporcie publicznym. Przeważnie zamontowane są z przodu tramwaju i poza wyświetlaniem daty, godziny, informacji o tym kto ma imieniny, oraz na jaki przystanek zdążamy, możemy także podziwiać różnego typu reklamy. Nieświadomie będzie patrzeć w kierunku takiego ekranu, ponieważ będzie ciekawszy aniżeli krajobraz za oknem oraz mamy szansę być zadziwieni jakością pokazywanego obrazu.

Share this Post