admin/ Marzec 27, 2020/ Wypoczynek z adrenaliną!

Właściciele firm, którzy pragną reklamować własne towary i prezentować je przed liczną grupą konsumentów, stają przed ważnym problemem, który model promocji wybrać. Należy mieć świadomość, że wysoką efektywnością odznacza się reklama zewnętrzna, inaczej mówiąc stosowana na ulicach.

reklamy ledowe

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama uliczna z czytelnym telebimem

Reklama uliczna ma możliwość przyoblekać bardzo różnorodną formę. Na ulicach napotkać można zarówno wielkie banery, tablice świetlne, jak i nawet reklamy 3D. Mimo wszystko najpopularniejszym nośnikiem reklamy są billboardy, które bardzo często posiadają nowoczesną postać wzbogaconą ekranem led. Ekran led gwarantuje twórcom reklam całkiem nowe możliwości, ponieważ nie muszą oni sprowadzać się już do wielkogabarytowych plakatów, ale mają szansę sporządzić rzeczywiście imponujące prezentacje reklamowe, które następnie będą emitowane na ekranach led. Przykładowe reklamy ledowe można zobaczyć dla przykładu tutaj:

outdoor

Autor: Sara Alaica
Źródło: http://www.flickr.com

Dobierz ekran led do własnych preferencji

Nośniki reklam, w których stosuje się ekrany ledowe, mogą mieć bardzo przeróżne kształty oraz wymiary, dzięki czemu każdy ma szansę dobrać monitor do wymogów i postaci swojej reklamy. Wielokrotnie spotyka się duże ekrany, które ustawione w strategicznych punktach miast albo zawieszone na budynkach przy gęsto zaludnionych arteriach, emitują różne treści informacyjne oraz reklamy.

Wejdź na mój serwis (https://www.lingtutor.pl/kurs-jezyka-online-dla-firm)! Tam czeka na Ciebie kolejna fantastyczna porcja rzetelnych postów na ów temat. Nie zwlekaj!

Mimo wszystko ekrany led da się z sukcesem stosować także w formie skromniejszych tablic reklamowych, które zachęcają do odwiedzin w markecie albo lokalu usługowym. Z pomocą tablic led można również przekazać klientom istotne informacje, jak chociażby pory otwarcia sklepu lub wyprzedaże na wybrane towary.

Ekran led masz możliwość stosować również w budynku

Naturalnie reklama uliczna nie bywa wyłącznym zastosowaniem ekranu led przy promocji własnej firmy. Z świetnym efektem można stosować je również wewnątrz budynków, gdzie mogą służyć w charakterze informatorów dla kontrahentów przedsiębiorstw czy pacjentów gabinetów lekarskich. Z pewnością taka nowoczesna forma informowania przypadnie do gustu odwiedzających znacznie bardziej aniżeli tradycyjna tablica (zobacz tablice OWZ) informacyjna. Więcej w temacie można uzyskać przykładowo w tym miejscu:

Share this Post