admin/ Marzec 18, 2019/ Off-road dla początkujących

W czasach wszechobecnej rewolucji cyfrowej coraz więcej najmłodszych spędza dużo czasu przed komputerem. Od małego przeglądają internet, często nie znając jeszcze literek, po prostu klikając w przyciski. W TV są pasma dla maluchów, również jak i w radiu. Net nie posiada takich ograniczeń. Owszem, są portale dedykowane dla pociech, lecz internet tak naprawdę nie ma granic. Przemyślmy, jakie niebezpieczeństwa wnosi niekontrolowanie dziecka w czasie surfowania.

Zabawki drewniane, jedzenie

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Przepastne centra handlowe wypełnione zabawkami nie są już tak uczęszczane jak kiedyś. Teraz wszystko można kupić w Internecie. Maluch ogląda sobie internetowy sklep z zabawkami, zajęty rodzic nie ma chwili, by pójść z nim do tradycyjnego domu towarowego. Parę kliknięć, kilka cyferek i zabawki dla chłopców i dziewczynek kupione. Błyskawicznie i prosto. Zastanówmy się, czy to nie powoduje, że młody człowiek stanie się zakupoholikiem? Że wpadnie w wir chęci posiadania, tak prosto zdobywając to, czego pragnie? Że będzie zajęty ciągle przeglądaniem następnych i następnych kolorowych przedmiotów? To szalenie ważne, żeby opiekunowie dozowali młodemu człowiekowi czas na tego typu stronach.

Skoro rzuciłeś okiem na zamieszczone w tym serwisie teksty, to dodatkowo zerknij na opracowanie (http://podologmarcinkowska.pl/wizyty-domowe/podolog-bytom/), które też prawdopodobnie przypadnie Ci do gustu.

Lepiej osobiście użyć ich do wyboru odpowiedniej rzeczy typu: czy interaktywny pies. Dla opiekunów sklep internetowy z zabawkami to naprawdę świetna sprawa, dla latorośli może być to szkodliwe.

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Żeby ochronić najmłodszego przed przemocą i seksem, czytaniem obraźliwych tekstów, należy zdobyć specjalne oprogramowanie monitorujące aktywność internetową i ograniczające dostęp do niewłaściwych stron. Jednakże najważniejsze wyzwanie nie należy do maszyny, a do nas, rodzicieli. Poświęcajmy więcej czasu naszym podopiecznym, a jeszcze lepiej przeglądajmy internet razem z nimi.

Nie masz ochoty, by interesujące teksty Ci umknęły? Zatem zapewne przypadnie Ci do gustu dobra strona www, na której będziesz mógł przeglądać inne newsy.

W ten sposób połączmy przyjemne z pożytecznym.

Share this Post