admin/ Maj 8, 2020/ Samochody do zadań specjalnych!

Co takiego zajmuje głowę zwyczajnemu facetowi? Seksowne kobiety, seks, piłka nożna, żywność? To wszystko naturalnie, jednak coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Jeśliby tak się zastanowić to odpowiedź padnie raczej jednoznaczna: będzie to oczywiście motoryzacja. Oczywiście, nie każdy facet się z tym faktem zgodzi, ponieważ niektórzy z nich totalnie nie znają się na autach, ba, nie mają nawet prawa jazdy. Tak bywa to jednakże faceci już od dziecka są szykowani do tego, ażeby z większym natężeniem się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.

czerwony Seat

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Dziewczynki w tym samym czasie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego rozpoznają auta, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych samochodach, a kiedy w domu pojawi się nowe auto, to chcą usiąść tuż obok swojego taty. Kiedyś, kiedy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”. Jak sama nazwa wskazuje była to guma powiązana z motoryzacją. W każdej sztuce gumy, na opakowaniu było zdjęcie (pełna treść) jakiegoś samochodu z kluczowymi danymi na temat pojemności, roku produkcji i osiąganej maksymalnej prędkości.

czerwone Audi

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś to był towar tak pożądany, że każdy chłopak na podwórku miał tego sporo, były więc bardzo częste wymiany i targi. Do dzisiaj niektórzy przechowują te skarby w swoich ukrytych archiwach, a Ci co wyrzucili dzisiaj bardzo żałują. To klasyka. Na tym prostym przykładzie widać, jak zwykły produkt, zwykła guma, określa przyszłe losy. Być może większość z tych chłopców, zbieraczy obrazków z gumy „Turbo”, nie wybrała profesji mechanika, ale jakaś ciekawość dotycząca motoryzacji na pewno gdzieś pozostała.

Nie ociągaj się! Jeśli spodobał Ci się nasz wpis, to czytaj również Ford Kraków jaki serwis inne informacje na ten temat. Stworzyliśmy je dla Ciebie z radością.

Dla niektórych jednakże ta przygoda to pierwsze kroki ku swojej profesjonalnej ścieżce. Mechanicy, kierowcy rajdowi, kierowcy zawodowi, kierowcy TIR-ów, oni wszyscy od samego początku wiedzieli, że będą zarabiać jeżdżąc samochodem. Tematycznie: atrapy i grille do samochodu.

Naturalnie, nie mogli być tego pewni na 100%, ale od wczesnych lat zdawali sobie sprawę z tego, czego od życia chcą. Dla nich było to wręcz logiczne, że jak mężczyzna to motoryzacja. Dla nich nie ma bardziej męskiego zajęcia niż właśnie jazda autem. Czy tak jest czy nie, można dysputować, bo każdy ma swój punkt widzenia na ten temat, aczkolwiek,warto uznać, iż to faceci utożsamiani są z autem. Kobieta bez prawa jazdy to raczej normalna sytuacja, ale mężczyzna bez prawka może już nas zastanawiać. Interesujące propozycje: .
Share this Post