admin/ Kwiecień 28, 2021/ Wypoczynek z adrenaliną!

W każdej firmie jest potrzebna osoba, jaka zajmie się skoordynowaniem i zorganizowaniem pracy. Najczęściej funkcję tę pełnią asystentki albo sekretarki, do obowiązków których należy między innymi umawianie spotkań, segregowanie korespondencji i wykonywanie innych prac w biurze. Z reguły osoby takie zatrudnia się na pełnym etacie, mają swoje miejsce w biurze i muszą się meldować w pracy w określonym czasie.

Model ten sprawdza się w większości polskich firm, lecz wolniutko zaczyna także do nas dochodzić nowa moda. Na zachodzie spora liczba właścicieli firm zaczyna korzystać z usług asystentek wirtualnych. Tak naprawdę osoby takie wykonują analogiczne zadania, które by robiły będąc w siedzibie firmy, za to jedną z podstawowych cech wirtualnych asystentów jest praca zdalna.

Czy chcesz, zgłębić następne wiadomości? Jeżeli tak, to wejdź na ten link oraz zobacz w artykule (http://zielonastrefa.net/) więcej danych. One prawdopodobnie też Cię zaintrygują.

W zasadzie nie ma znaczenia, gdzie asystent wirtualny się znajduje, ma on określony zakres prac do

Co w biurze

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

wykonania, a telefony i internet zapewniają bezproblemową komunikację ze zleceniodawcą. Więcej znajdziesz: Zobacz (strona)

Jednym z głównych powodów, dla których wirtualna asystentka zdobywa taką popularność wśród przedsiębiorców, jest znaczna redukcja kosztów. Nie trzeba dla takiej osoby trzymać biurka w firmie, co wbrew pozorom pochłania pewne koszty, a kolejną oszczędnością będzie płacenie za naprawdę przepracowane godziny. Przy zatrudnianiu pracownika na pełny etat trzeba mu zapłacić pensję bez względu na to, czy będzie miał jakieś zajęcie czy nie. W przypadkach wirtualnych asystentów wynagrodzenie jest jedynie za to, co rzeczywiście zostało zrobione, więc jeśli zadań jest nieco mniej, to i koszty będą niższe. Zobacz również stronę:

Również pracownicy zatrudniani w taki sposób mają niemałe korzyści. Odpada w tej sytuacji konieczność długich niekiedy dojazdów do pracy, można także w dowolny sposób regulować godziny pracy. Oczywiście niekiedy należy być dostępnym w umówionych wcześniej okresach, ale nie ma przymusu aby się codziennie pojawiać w firmie na określoną godzinę.
Share this Post