admin/ Październik 8, 2018/ Wypoczynek z adrenaliną!

Planując prace budowlane wymagane jest już już na początku drogi przemyśleć bezpieczeństwo na terenie inwestycji. Nasze działania uchronią osoby postronne przed możliwymi groźnymi dla życia sytuacjami, a tym samym zabezpieczy także nas – inwestora. Nieupoważnione osoby mają wówczas utrudniony dostęp do działki.

Na placu budowy najlepiej sprawdzi się ogrodzenie przemysłowe, a dokładniej panelowe ogrodzenia. Takie ogrodzenia zaliczane są do kategorii ogrodzeń specjalistycznych, więc muszą spełniać określone kryteria. Istotne znaczenie ma ich szybki montaż i demontaż. A jest to możliwe, dzięki nieskomplikowanej, ale wytrzymałej metodzie zamocowania. Ogrodzenia przenośne nie są ogrodzeniami służącymi do jednokrotnego użytku. Nadają się one do wielokrotnego zastosowania w każdych warunkach atmosferycznych. Ogrodzenia o podobnej budowie posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowań, a ze względu na swą stosunkowo niską wagę oraz bezproblemowy transport, wykorzystywane jest wszędzie tam, gdzie nie nie jest możliwe postawienie ogrodzeń stałych (tudzież nie ma takiej potrzeby).

Ogrodzenie, panel Bekafor Prestige

Autor: Betafence
Źródło: Betafence

Dziś zabezpieczenie własności nie jest jednoznaczne z postawieniem betonowego muru. Ogrodzenie panelowe z racji stonowanego wzoru, będzie dobrze współgrało z większością domów czy posesji. Płoty tego rodzaju sprawnie zastąpiły ogrodzenia zbudowane z tzw. siatki ślimakowej, albowiem w odróżnieniu od siatki składają się z osobnych modułów, nie tworzą całości.
Źródło www.anotis.com.pl

W momencie powstałych uszkodzeń możliwa jest w związku z tym zręczna wymiana lub naprawa, bez konieczności rozbiórki całego ogrodzenia. Panelowe bramy Anotis wyróżnia trwałość, wytrzymałość i niewysoka cena. Ich montaż trwa stosunkowo krótko, co w kontekście placów budowy, czy w momentach gdy zależy nam na jak najszybszym ogrodzeniu posesji – ma ogromne znaczenie. Podobnie jest z ich rozbiórką, która nie trwa długo i nie sprawia większych trudności.
Share this Post