admin/ Wrzesień 8, 2020/ Off-road dla początkujących

dużoświetnych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Prezentujemy wykaz najbardziej wciągających a także ekskluzywnych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana zabawa na długie letnie wieczory i zimowe mroźne noce. Wybór z zawężonej listy będzie również wygodniejszy i dużo szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Najfajniejsze gry na playstation 3 to produkcje, w które powinniście obligatoryjnie zagrać, jeśli macie playstation 3. Przykładem takiej gry może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To przepotężny i otwarty świat.

Jeżeli uważasz, że informacje w sieci nie są pełne, to przejdź do linku (http://www.pkrajewski.pl/przemysl/), gdzie znajdziesz dokładne omówienia zagadnień – odsyłacz jest tutaj.

Akcja tej gry rozgrywa się na wyspie, na której zamieszczone zostało miasto, wieś, rzeki a oprócz tego piękne jeziora.

Możemy w tym miejscu poruszać się w rozmaity sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną interesującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy odnaleźć najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najbogatszą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Microsoft Kinect 2.0 pod PC może wejść na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie kierowany też do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia oraz usprawnienia. Jego ogromną zaletą będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu poprawi się rozpoznawanie ruchu w małych pomieszczeniach.

Rozdzielczość umieszczonego sensora dopuści śledzenie też pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. W pierwszej kolejności ma ma trafić do innowatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie utworzonych więcej odpowiednich i intrygujących aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną na pewno należyte SDK.

Share this Post