admin/ Październik 12, 2019/ Samochody do zadań specjalnych!

Surowe przepisy odnoszące się do ekologii, wymuszają na wytwórcach pojazdów stosowanie w swoich produktach, specjalnych narzędzi do pojedynku z nadmiernym zanieczyszczeniem natury. Jednym z takich narzędzi jest filtr cząstek stałych DPF/FAP. Filtr DPF (Diesel Particulate Filter) lub z języka francuskiego filtr FAP (filtre à particules), to filtr będący masowym wyposażeniem każdego współczesnego pojazdu z silnikiem diesla.

tuning

Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Służy on do odpowiedniego dopalania spalin w nowatorskich motorach diesla i według zapewnień wytwórców samochodów jest to urządzenie bezawaryjne i samoobsługowe. O jego istnieniu kierowca pojazdu zostaje poinformowany zwykle w momencie, pojawienia się na desce rozdzielczej samochodu kontrolki filtra cząstek stałych.

Nasz link do www przyczepki samochodowe zadziwi Cię bardzo pozytywnie. Wyszukasz tam ogrom drobiazgowych postów. Zatem nie zwlekaj i klikaj!

Równocześnie obniża się siła silnika i zwiększa się pobór paliwa o 2-3 litry na 100 kilometrów.

Dodatkowo można zauważyć podwyższony poziom oleju w silniku, ponieważ przybywa w nim paliwa. Filtr cząsteczek stałych, montowany w przewodach wydechowych napędów wysokoprężnych, ma za zadanie wyeliminowanie wydzielania czarnego dymu, charakterystycznego dla starszych typów z silnikami diesla. Właściwym skutecznym sposobem jest usunięcie filtra na zawsze czyli trzeba zrobić usuwanie fap (serwis S-Performance Wrocław kliknij). Ulice pełne są podobnych do siebie pojazdów, które nie zwracają na siebie niczyjej uwagi. Nikogo nie dziwi więc, że jest wielu takich zmotoryzowanych, którzy pragną wyróżnić się w ulicznym potoku bezbarwności. Jednym ze pomysłów na taki rezultat jest tuning, czyli doposażenie pojazdu w nieprzewidziane przez wytwórcę dodatki.

Jeśli masz ochotę przeczytać większą ilość informacji na opisywany wątek – znakomicie się składa, gdyż jest już pełna informacja, którą można zobaczyć tu.

Tuning może dotyczyć właściwości i własności jezdnych samochodu lub jego prezencji.

Niektórzy właściciele samochodów, tuningowanie aut utożsamiają z własnym stylem oraz odbierają jako wyrażenie swojej indywidualności i odrębności. Dla nich taka rozrywka ma przede wszystkim znaczenie wizualne.Tuning samochodowy (sprawdź to – ) we Wrocławiu ma za zadanie zmianę prezencji samochodu z zewnątrz ale również we wnętrzu. Wewnątrz samochodów możemy zmienić właściwie każdy element. Przy przeobrażeniu zewnętrznych składników auta, najczęściej spotykamy się z zastosowaniem atrakcyjnych aluminiowych obręczy, montażem sportowych moderatorów, używaniem przeróżnych gadżetów, progów, spojlerów, zderzaków. Perspektyw wprowadzenia modyfikacji jest naprawdę sporo, a wszystko zależy od rezerw pieniężnych i fantazji klienta.
Share this Post