admin/ Wrzesień 21, 2021/ Finanse w branży gier, Samochody terenowe- pomysł na imprezę firmową

Prowadzenie firmy w naszym kraju – nic prostego. Chociaż oczywiście należy w jakiś sposób sobie radzić – zresztą nie jest tak słabo! Wychodzę z takiego założenia, że jeżeli nie chcielibyśmy nieustannie narzekać na własny biznes, zwłaszcza powinniśmy podejmować możliwie jak najbardziej sensowne decyzje natury finansowej.

Czyli np. to coś istotnego, aby już na początku własnej przygody z prowadzeniem biznesu założyć to konto dla małych firm, które pod autentycznie każdym względem jest OK. Bardzo dobrze, że w Polsce prowadzi działalność tak dużo instytucji bankowych…

oszczędności w słoiku

Autor: Andrea Travillian
Źródło: http://www.flickr.com

Jest ogromny wybór, co się liczy. Dobrze, lecz niby skąd tak naprawdę mamy możliwość dowiedzieć się, które konto dla małych firm jest strzałem w dziesiątkę? Niewątpliwie kryzys ekonomiczny był idealnym argumentem dla banków – oczywiście za tym, aby podwyższyć opłaty za choćby otworzenie czy prowadzenie konta. To co prawda coś zrozumiałego, bo w końcu banki muszą zarabiać możliwie jak najwięcej. Jednakże my ogólnie nie jesteśmy bogatsi, a więc powinniśmy szukać możliwie jak najlepszych możliwości. Takową opcją jest choćby skorzystanie z pomocy doradcy finansowego.

Gdy tydzień temu odwiedziłem doradcę finansowego, powiedział mi niemalże wszystko, jeżeli w grę wchodzi konto dla małych firm, lecz również podpowiedział mi, który kredyt inwestycyjny dla nowych firm to coś pod dosłownie każdym względem korzystnego. Trudno uważać, iż bez odpowiedniego doświadczenia w owej dziedzinie będziemy mieli okazję poradzić sobie z bardzo uciążliwym światem finansów. Znam taką osobę, która zawsze wszystkie decyzje finansowe podejmowała bez odpowiedniego zastanowienia – obecnie mocno tego żałuje, bo po prostu były one w zupełności chybione.

A jeszcze na dodatek (zobacz dodatek mieszkaniowy 2020) uczulam każdego odnośnie podejrzanie niskich kredytów.

Jeśli ten wątek Cię zainteresował i poszukujesz więcej danych, to po przejściu na stronę www odnajdziesz ich wiele – będą one podobne tematycznie, ale tak samo ciekawe.

Dobrze wiem, że chcemy płacić bankom jak najmniej, lecz przecież tak czy siak powinniśmy wiedzieć, że w końcu świat finansjery może być okrutny. Chciałbym na koniec podkreślić jedno – czymś niesamowicie ważnym jest to by w żadnym razie nie uważać, że pochopne decyzje to coś OK. Jeśli będziemy myśleli w tego typu sposób, nie możemy się zdziwić, iż będziemy mocno narzekali się na własną sytuację. W końcu można śmiało powiedzieć, że dużo od decyzji, które podejmuje zależy. Pamiętaj o tym.

Źródło: .

Share this Post