admin/ Kwiecień 29, 2021/ Wypoczynek z adrenaliną!

Urządzanie niedużej łazienki funkcjonalnie, a do tego ergonomicznie, to rzeczywiście niezbyt łatwe zadanie. Jest na szczęście wiele metod, dzięki jakim nasza nieduża łazienka będzie sprawiać wrażenie przestronnej, jednocześnie odnajdziemy w niej miejsce na konieczne wyposażenie. Jednym z pomysłów jest układ dwa w jednym czyli wanna oraz natrysk. To bardzo dobra opcja, jak nie ma możliwości, ażeby wygospodarować miejsca dla dwóch łazienek w domu, natomiast pragniemy posiadać jedno, jak i drugie.

umywalka

Źródło: pixabay

Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej łazience mamy do dyspozycji różnorodne opcje kąpieli, a jednocześnie sporą ilość miejsca dla innego wyposażenia, tj. owalna umywalka. Na rynku można znaleźć różnorodne typy wanien prysznicowych, więc dla każdego modelu łazienki możemy znaleźć coś najbardziej odpowiedniego.

Jeśli zainteresował Cię przedstawiony zagadnienie, poznaj ten link, gdzie znajdziesz obszerne info. Poszerz swoją wiedzę.

W łazience powinny znaleźć się właściwe meble łazienkowe, jednocześnie nie może być ich tam zbytnio dużo. (Baterie do łazienki najbardziej istotne, ażeby schować w nich konieczne drobiazgi. Im mniejsza ilość kosmetyków i drobnych przedmiotów na widoku, to łazienka będzie na pewno przestronniejsza i uporządkowana. Optymalnym rozwiązaniem jest zlokalizowanie tam pojemnych szuflad na kosmetyki oraz szczotki do włosów. Bardzo dobrym pomysłem jest również “niewidoczna” szafka za lustrem lub szafka nad zabudową stelaża wc. Taki schowek na ręczniki albo papier toaletowy jesteśmy w stanie bez problemu ukryć, jednocześnie obudowując stelaż podtynkowy WC takim samym materiałem, z jakiego zrobione zostały fronty szafki.

prysznic

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku małych oraz wąskich powierzchni najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie kabiny prysznicowej, dla jakiej znalezienie odpowiedniego miejsca jest z pewnością łatwiejsze niż w przypadku wanny. Dodatkowo w małych łazienkach często odchodzi się od brodzików na rzecz odwodnień liniowych, które bardzo dobre umiejscowione w powierzchnię podłogi umożliwiają na zdobycie dodatkowych centymetrów w łazience. Zobacz ofertę Bridom Pamiętajmy, ażeby aranżując łazienkę korzystać z tylko najwyższej jakości materiałów.

Masz chęć dowiedzieć się więcej na ten wątek? To świetnie, ponieważ pod linkiem nadruki na koszulki online znajdziesz fascynujące informacje, które Cię wciągną.

Tego rodzaju dostaniemy w specjalistycznych sklepach, które mają w swojej ofercie przykładowo najwyższej jakości baterie do prysznica.

Share this Post