admin/ Maj 20, 2020/ Wypoczynek z adrenaliną!

W wielu Przedsiębiorstwach i halach bardzo ważna bywa kwestia zagospodarowania miejsca, którego bardzo często nie ma w wielu halach kategorii towarowej. Z tego też powodu wiele grup i przedsiębiorstw decyduje się na nowoczesne metody, pomagające w odnalezieniu jak największej ilości miejsca.
Jednym z podobnych udogodnień są antresole magazynowe – wyprodukowane z cienkościennych blach ocynkowanych, dzięki którym są bardzo trwałe i jednocześnie gwarantują wysoką jakość.

zniszczone dokumenty

Autor: Clarence Risher
Źródło: http://www.flickr.com

wygrodzenia siatkowe

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Antresole to inaczej bardzo wytrzymała kondygnacja pozwalająca na wykorzystanie jak największej ilości miejsca.

Jeżeli intryguje Cię ten artykuł, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj dodatkowo inny tak samo zajmujący pomocny link (http://www.transcom-system.com.pl/pl/).

Są produkowane zgodnie z wszelakimi normami polskimi oraz europejskimi – posiadają również między innymi podłogę, schody, barierki i słupy, przy pomocy których konstrukcja jest w pełni bezpieczna. Antresole magazynowe (nożycowy przenośnik) można również w dowolny sposób rozbudować. Ciekawym udogodnieniem są też przenośniki nożycowe, które służą do transportowania ładunków o większych gabarytach.

Te ciekawe posty mają swoją kontynuację. Masz ochotę się z nią zaznajomić? Więc idź do strony oferta na pozycjonowanie i tam rozkoszuj się fascynującymi wątkami.

W razie konieczności można też zmienić ich długości. Przenośniki najczęściej są wyposażone też w dodatkowe uchwyty, które przytrzymują towar. Dzięki nim, można bez większych kłopotów załadować i rozładować towar, a także lepiej zagospodarować wolną przestrzeń w trakcie przewozu.

koń

Autor: Timur Schmidt
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnie też sprawdzą się znane wygrodzenia siatkowe, (wygrodzenie siatkowe) za pomocą których w magazynach oraz halach można z łatwością odgrodzić niektóre obszary od siebie, jak również i bezpiecznie zorganizować pracę w swoistych grupach.

Ich główną rolą jest między innymi zabezpieczenie regałów i odgrodzenia od stref niebezpiecznych. Wygrodzenia siatkowe wspaniale chronią również teren przed osobami nieupoważnionymi do przebywania na danym terenie.
Share this Post