admin/ Październik 13, 2021/ Samochody do zadań specjalnych!

W dużych magazynach, gdzie towary są poukładane na pułkach aż po sufit, ciężko przedstawić sobie, aby ktokolwiek mógł wyciągać i przekładać towar ręcznie.

części do wózków widłowych jungheinrich

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie zajęłoby to pracownikowi długie godziny, a ponadto nierzadko pudła z produktami są bardzo ciężkie, że jedna osoba nie byłaby w stanie ich unieść – .

Z tego powodu najlepszym wynalazkiem do tego typu powierzchni są wózki widłowe. Są małe, zwrotne, a ponadto posiadają mobilne podnośniki na długich szynach. Wózki duńskiej firmy Heden są bardzo sprawne i cieszą się dobrą opinią wśród klientów.

Ciągle masz znaczne problemy z odnalezieniem interesującej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje (https://sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-ogrodowe-techkar/pianownice-ogrodowe-techkar,2,3840), one z pewnością Cię nie rozczarują.

Posiadają zamkniętą i OCieplaną kabinę, co jest niesłychanie ważne, jeśli wózek widłowy musi przebywać na otwartej przestrzeni zimą. Ma również wycieraczki na obu szybach – przedniej i tylnej. W wielu maszynach firmy Heden wózki posiadają joystick zamiast skrzyni biegów. Wózek jest w stanie podnieść towar o wadze nawet do prawie 5 ton. Jeśli natomiast wózek widłowy zepsuje się, to nie powinniśmy nabywać nowego.

Wejdź na ten link i poznaj poza tym więcej szczegółów w tekście – one również powiększą Twoją wiedzę na podnoszony tu temat.

Identycznie jak w przypadku samochodów, można bezproblemowo kupić części do wózków widłowych Jungheinrich. Głównie chodzi o gumowe dętki. Ale także podzespoły do komputera pokładowego –

Oryginalne części będą zawsze droższe aniżeli sprowadzane z Chin, ale przynajmniej będziemy mieli pewność, że będą one najwyższej rodzaju i będą pracować kolejne lata.
Jeżeli potrzebujemy wózki widłowe w hali, warto zakupić dobry sprzęt, który będzie działał przez długi czas.
Share this Post