admin/ Wrzesień 9, 2020/ Wypoczynek z adrenaliną!

Współcześnie możliwości do lepszego poznawania codziennego świata, bez konieczności wychodzenia z mieszkania jest z każdym rokiem więcej. Najpopularniejszym współczesnym narzędziem, służącym zarówno do rozrywki jak i rozszerzaniu swojej wiedzy jest YouTube.

Pacjent

Autor: Wawel Service
Źródło: Wawel Service
Na tą platformę każdego dnia uploadowanych jest wiele tysięcy video o przeróżnej tematyce. W obrębie platformy da się dostrzec swego rodzaju sieciowych celebrytów, których każdą aktualizację śledzi tysiące, a nieraz miliony fanów. Bycie popularnym youtuberem, którego kanał przyciągnie miliony to aspiracje coraz większej ilości użytkowników. Z posiadaniem często odwiedzanego kanału wiąże się nie tylko prestiż, ale również spore pieniądze. Fani prowadzą różne quizy o youtuberach zamieszczając je zrówno na swoich Facebookowych wallach, blogach oraz wszelkich innych platformach społecznościowych. Quizy o youtuberach stanowią perfekcyjną formę reklamy dla celebryty jednakowo o ustalonej już pozycji jak i zaledwie stawiającego pierwsze kroki w sieci.

Jeśli dowiesz się o zawierającej interesującą Cię treść nowej witrynie, to najpierw zweryfikuj info w kontekście źródeł, z których czerpie ona informacje.

Tego sortu zestawienia ukazują zmiany w preferencjach odbiorców. Youtuberzy analizują wyniki quizów – gdyż są one dla nich dobrym źródłem informacji o wymaganiach ich audiencji.

złomowanie

Autor: JOT – BE NIERUCHOMOŚCI
Źródło: JOT – BE NIERUCHOMOŚCI
Wiedza ta zasadniczo odbija się na pozycji, którą youtuber zajmie w ogólnym rankingu portalu. Ranking Youtube to dla każdego użytkownika przestrzeń, gdzie najmniejsza zmiana w pozycji jest zdolna przynieść spore straty lub zyski.

Tak jak było wspomniane wyżej im więcej śledzących kanał tym większe zyski. W rezultacie ranking youtube to zarówno cel sam w sobie, jak i środek do niego. Zaprezentowanie skoku w pozycji w rankingu jest jednym z najwydajniejszych sposobów na zabranie nowych fanów.
Share this Post