admin/ Lipiec 10, 2020/ Samochody do zadań specjalnych!

W Polsce większość osób potrzebując samochodu po prostu go kupuje, jednak nie w każdym przypadku będzie to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. W szczególności w przypadku firm warto się zastanowić nad innymi możliwościami, które mogą się okazać dużo bardziej korzystne finansowo.

mechanika
kierownica samochodowa

Autor: Bailiwick Studios
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach dużym zainteresowaniem między innymi się cieszy leasing, popularny zaczyna także być wynajem długoterminowy aut.

Opisywany wątek Cię zainteresował? Zatem odwiedź stronę internetową (https://zabudowy-samochodowe.pl/tuba-dachowa-klamry-safeclamp/), gdyż znajdziesz w tamtym miejscu ciekawe informacje, omawiające to zagadnienie.

Oba te rozwiązania mają jedną wspólną cechę, czyli przedsiębiorca czy osoba prywatna nie są posiadaczami auta, a mogą z niego korzystać w oparciu o podpisaną umowę. O ile jednak leasing cieszy się popularnością przy większych firmach, to długoterminowy wynajem wykorzystywane jest również przy niewielkich, jednoosobowych biznesach. I to jak się okazuje całkiem skutecznie, bowiem popularność jego systematycznie wzrasta.

Umowę wynajmu przeważnie się podpisuje na nieco dłuższy czas, najczęściej jest to co najmniej 24 miesiące, ale może też być sporo dłużej. Istnieje w nim możliwość wynajmu samochodów prosto od producenta i używanych, jeśli więc komuś będzie się marzyło nowe volvo, to z pewnością znajdzie na rynku odpowiednią ofertę. Co ważne, nie trzeba przy takim wynajmie wykładać jakiejś większej kwoty, tak jak ma to miejsce przy zakupie.

Po dostaniu samochodu (warto sprawdzić ofertę na – zabudowy busów) do użytkowania należy tylko płacić miesięczne raty, jakie są dużo bardziej korzystne niż przy leasingu. Co ważne, takie raty można dołożyć do kosztów prowadzenia działalności swojej firmy, ale jednocześnie nie wpływają one na zdolność kredytową.
Share this Post