admin/ Październik 15, 2021/ Samochody do zadań specjalnych!

Funkcjonowanie bez wozu jest skomplikowane w dzisiejszych czasach, dlatego śnią o nim już nawet ci, którzy dopiero co skończyli 18 lat i odebrali prawo jazdy.

sprzedaż samochodów powypadkowych

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Szukają wtedy zazwyczaj jak najtańszych oraz starych wozów, gdyż nie mają zbyt dużych środków finansowych.
Najczęściej przy zakupie pierwszego samochodu młodzi ludzie kierują się dosłownie zasobnością własnego portfela. Biorąc pod uwagę ich wiek, to ilość oszczędności nie może być zbyt duża. Poza tym, jeżeli to pierwszy samochód, to zwykle jest on przeznaczony na douczanie – czyli jakieś wgniecenia karoserii przy parkowaniu i tego typu historie. Warto wówczas kupić wóz dość tani, którego nie będzie nam wówczas żal. Najtańsze z reguły są te auta, które przeżyły jakiś wypadek. Są remontowane i znowu trafiają na rynek. Sprzedaż samochodów powypadkowych jest w naszym państwie dość popularna. Z reguły są to samochody sprowadzane z Niemiec. Taki proceder opłaca się wszystkim – sprzedającym i kupującym. Wszyscy są zadowoleni najbardziej z powodów finansowych. Rzecz jasna o tym, że auto jest powypadkowe, trzeba od razu poinformować zainteresowanego. Wymaga tego uczciwość oraz etyka zawodowa. Jeżeli nabywamy, to musimy głównie pytać o stan zawieszenia i kondycję hamulców.

Jeżeli zdecydujemy się na nabycie takiego auta, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to nowy samochód, który będzie na gwarancji, zatem czasami może coś szwankować częściej aniżeli w wozie prosto z salonu.
Share this Post