admin/ Sierpień 8, 2020/ Wypoczynek z adrenaliną!

Codzienne niemal 4 mld filmów będzie oglądanych poprzez użytkowników Internetu na całym globie. W Naszym kraju wskaźniki również są imponujące.

YouTube w Polsce ma więcej obserwatorów niż najlepszy serial w świetnym czasie antenowym. Polacy w ciągu jednego miesiąca oglądają w przybliżeniu 13 mln filmików wideo na YouTube. Ów wynik oznacza 1 miejsce w rankingu serwisów wideo w Naszym kraju. Wszelkie pozostałe są daleko w tyle za YouTube. Podobnie jest w przypadku serwisów VOD, gdzie proporcje mówią same za siebie. Witryna główna YouTube ma sporzej widzów aniżeli najlepszy serial w dobrym czasie antenowym.

Pragniesz przeglądnąć kilka kolejnych naszych wpisów? Świetnie! chcemy zatem donieść, że jesteśmy w serwisie (http://www.galeriaoswietlenia.pl/111-kinkiety) – znajdziesz nas w podanym linku.

9,42 mln obserwatorów co miesiąc wchodzi na stronę główną serwisu, co gwarantuje mu pierwsze miejsce na podium pośród pozostałych portali informacyjnych. YouTube jest też 2 wyszukiwarką w Polsce, zaraz po gigancie

Stal i granit – potężne materiały w domowej kuchni

Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE
Youtube w Polsce obecnie to już nie jedynie śmieszne filmiki obserwowane przez nastolatków. Są to też fachowe kanały tematyczne, firmowe, klasyka polskiego kina albo fachowe filmiki edukacyjne. Najogromniejszą grupą docelową będą jednostki w wieku 25-34 lata a także 35-44. Aż 6 mln ludzi na YouTube jest to grupa w wieku 25-44 lat. Następnym znanym internetowym serwisem będzie Snap Polska.

Kliknij bez wahania ten odnośnik – umieszczone tu uwagi z www na pewno będą dla Ciebie frapujące – tyczą się analogicznej kwestii.

Snapchat przebojem zyskuje rynek mediów społecznościowych stając się konkurentem dla Facebooka i Instagrama.

Unikalna aplikacja powstała w 2011 roku, a w maju 2014 użytkownicy wysyłali 700 milionów Snapów na dzień. Od samego początku Snapchat notuje fantastyczny przyrost popularności. Dzisiaj korzysta z niego ponad 100 milionów czynnych użytkowników, którzy generują siedem miliardów wyświetleń na dzień.
Share this Post