admin/ Lipiec 28, 2020/ Samochody do zadań specjalnych!

Większość właścicieli po kupnie wymarzonego samochodu będzie nim po prostu jeździć, bez narzekania że jest słaby albo wolny. Szczególnie że współczesne samochody mają na tyle dobre osiągi, że do normalne jazdy całkowicie one starczą.

diesel tuning

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Naklejki na laptopy, motyle

Autor: Demur
Źródło: http://demur.pl
Lecz jest pewna ilość wielbicieli mocy i szybkości, którym fabryczne ustawienia nie do końca wystarczają.

Jeśli chcesz, żeby podobne wiadomości pozostały Ci w pamięci na dłużej, sprawdź witrynę (http://www.motolegend.pl/akcesoria-motocyklowe), do której odnośnik jest tu. Znajdziesz tam bardzo podobne informacje.

I takie osoby szukają możliwości, żeby ich pojazdy były szybsze i mocniejsze. Rzecz jasna najprostszą opcją będzie Kupno takiego samochodu, który spełni wszystkie oczekiwania, lecz z wielu powodów może to być nieosiągalne. Kolejną opcją jest audi tuning, przy pomocy jakiego można poprawić osiągi samochodu o spory procent. Auta można tuningować na różne sposoby, różne też będą niezbędne do przeznaczenia na to wydatki.

Jednym z najpopularniejszych sposobów, dających kilkanaście procent poprawy przy niewielkich wydatkach, jest diesel tuning (zweryfikuj przyciemnianie szyb samochodowych w s-performance.pl!) przy pomocy odpowiednich chipów. Takie układy podpięte do komputera sterującego modyfikują parametry jednostki napędowej, dając więcej mocy a niejednokrotnie i mniejsze spalanie. Możliwości takie wynikają z tego, że producenci projektują silniki z dużymi rezerwami, i w większości przypadkach bez żadnej szkody dla żywotności da się niektóre parametry znacznie poprawić.

Bardziej zaawansowane rozwiązania ingerują już w dużym stopniu w mechanikę, będą też wymagać odpowiedniego doświadczenia i też większych nakładów finansowych. Niektórzy miłośnicy tuningu posuwają się do tego, że z pierwotnego silnika zostaje niewiele części, a większość z nich jest zamiana w celu poprawy osiągów.
Share this Post