admin/ Sierpień 21, 2019/ Samochody do zadań specjalnych!

Prawdopodobnie każdy właściciel samochodu lubi od czasu do czasu coś w nim odmienić. Akcesoria samochodowe to doskonały pomysł na zrobienie kierowcy miłej niespodzianki, niekoniecznie kosztownej.

Dokumenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
wykładziny samochodowe

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
sklepy motoryzacyjne autentyczne oblężenie przeżywają parę razy w roku. Na jesieni i w zimie wyprzedają głównie zimowe opony (opony suzuki vitara) oraz akumulatory, na wiosnę z kolei kosmetyki i sprzęt do mycia czterokołowców. Jeżeli chodzi o kosmetyki samochodowe ceny preparatów zaczynają się od paru złotych. Za około 60 zł możemy złożyć całkiem pokaźny komplet, jaki przyda się do regularnej pielęgnacji auta. To z pewnością szampon z woskiem, spray konserwujący kokpit, pasta do lakieru i szczotka.
Jeśli czterokołowiec jest parkowany pod chmurką, możemy pomyśleć o materiałowym pokrowcu ochraniającym go przed niepogodą. Od 100 zł kosztują pokrowce z cienkiego materiału. Za 200 zł można kupić gruby, bardziej wytrzymały na uszkodzenia . W zimie przyda się jako osłona przed mrozem. Latem zda egzamin jako bariera dla promieni słonecznych a także ptasich odchodów uszkadzających powłokę lakierniczą. A może Twojemu znajomemu przydadzą się nowiutkie wykładziny samochodowe? Zestaw głośnomówiący to doskonały upominek dla kierowcy, który sporo podróżuje samochodem. Zestawów na rynku jest całe mnóstwo. Najdroższe są te rozbudowane, montowane na stałe. Za ok. 600 zł możesz kupić system jaki podpina się do samochodowego zestawu audio.

Takowe urządzenie pozwala odbierać i odrzucać połączenia przy pomocy komend głosowych, lub przy użyciu klawiszy na panelu sterowania. Wiele z nich posiada również funkcję głosowego wybierania z książki kontaktów telefonu.
Share this Post