admin/ Listopad 25, 2020/ Samochody do zadań specjalnych!

Każdy kierowca po kupnie wyśnionego pojazdu zastanawia się, w jaki ponadprogramowy sprzęt a także akcesoria wyposażyć własny samochód? Jakie wyekwipowanie jest konieczne, a co wyłącznie rekomendowane?
By cieszyć się komfortem jak też bezpieczeństwem podczas jazdy i tym samym być przygotowanym na wszelkie okoliczności, które mogą nas spotkać w podróży, należy wyekwipować własny samochód w kilka niezbędnych obiektów, jakie nie zajmują wiele powierzchni, natomiast zapewnią bezpieczeństwo .

wykładziny samochodowe

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
szpital

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo że przepisy wprost nie regulują posiadania niektórych obiektów w samochodzie, istnieje wiele rzeczy, w jakie należy wyekwipować się tuż po kupnie pojazdu. Do podstawowych przedmiotów, które są obligatoryjne w pozostałych państwach UE, a w Polsce nie – należy samochodowa apteczka a także kamizelka odblaskowa. Przepisy naszego prawa nie mówią bezpośrednio o niezbędności posiadania apteczki w wozie, jednak jasno definiują, że kierujący samochodem zobowiązany jest udzielić niezbytecznej pomocy ofiarom karambolu jak też wezwać Policję oraz pogotowie ratunkowe. Kamizelka odblaskowa nie jest obligatoryjnym wyposażeniem auta, jednakże może mieć niebagatelne znaczenie podczas kolizji lub w momencie, gdy popsuje się nam samochód.więcej info gmp italia dea gmp italia deaPrzy trudnych warunkach atmosferycznych zapewnia bezpieczeństwo, gdyż dzięki niej stajemy się widoczni dla pozostałych kierowców już z kilkuset metrów.

Kamizelkę odblaskową musi wkładać każda osób, która opuszcza samochód, zwłaszcza na drogach szybkiego ruchu, w trakcie słabej widzialności a także ustawiania ostrzegawczego trójkąta.
Do tego każdy nowo zakupiony samochód ( https://intrader.pl ) należy zaopatrzyć także w : GPS, komplet narzędzi, zapasowe żaróweczki, koło zapasowe, wykładziny samochodowe.
Share this Post