admin/ Marzec 21, 2020/ Samochody do zadań specjalnych!

Prawdopodobnie każdy właściciel auta potrzebuje czasami coś w nim odmienić. Święta to doskonały czas na zrobienie kierowcy miłej niespodzianki, niekoniecznie bardzo drogiej.
Sklepy motoryzacyjne prawdziwe oblężenie przeżywają kilka razy do roku.

zima

Autor: Garry Szulewski
Źródło: http://www.flickr.com
Zimą oraz jesienią sprzedają przede wszystkim opony zimowe oraz akumulatory, na wiosnę kosmetyki oraz sprzęt do mycia pojazdów. Przed świętami na topie są jednakże gadżety, które z powodzeniem możesz włożyć pod choinkę. Trendy każdego roku są inne. Dwa lata wstecz świetnie sprzedawały się wszelakiego rodzaju świecące elementy. Kierowcy kupowali neony i diody do podświetlenia wnętrza oraz podwozia.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaintrygował Cię ten wpis, to przejdź na adres tego serwisu i spójrz, co dla Ciebie z zaangażowaniem stworzyliśmy.

Współcześnie szukają mniej krzykliwych dodatków. Na podarki sprzedaje się przede głównie przedmioty praktyczne. U dołu lista przedmiotów, jakie powinny ucieszyć każdego kierowcę. Bardziej, aniżeli kolejna pidżama czy też ciepłe skarpety.

Logistyka

Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż na większości naszych dróg nie ma obowiązku używania łańcuchów na koła, często bardzo się przydają. W szczególności na terenach górskich oraz wiejskich, gdzie drogowcy zaglądają rzadziej, zaś śnieg trzyma się o wiele dłużej. Zależnie od rozmiaru komplet łańcuchów na jedną oś kosztuje od 60 do 300 zł. Mając je w bagażniku nawet daleki wyjazd na narty nie będzie straszny. Niskie temperatury to nieprzyjaciel akumulatora. Niegdyś posiadacze pojazdów okładali baterię zimą skajem lub tekturą.

Dziś w sklepach motoryzacyjnych możemy kupić uszyty na wymiar pokrowiec. Posiadaczom pojazdów przydać się mogą również wykładziny wykładziny bagażnikowe hurt bagażnikowe hurt akcesoriów samochodowych to bardzo opłacalne podejście.
Share this Post