admin/ Czerwiec 25, 2020/ Wypoczynek z adrenaliną!

Na pewno zakupując przez sieć internetową, nie jeden raz trafiłeś w jakimś sklepiku na słowa „programik typu lojalnościowego”. Czy zastanawiałeś się, co to tak naprawdę jest? Z pewnością, szczególnie, iż natrafiłeś na te słowa nie jeden tylko setki razu, nie jedynie na Polskich stronkach, ale również na tych zagranicznych, w których przebrzmiewa trochę w inny sposób, jednak posiada te same znaczenie.

sala weselna

Autor: Michael Reinhold
Źródło: http://www.flickr.com
pokoje

Źródło: pixabay.com
Jaki jest sens takiego typu programów? Na co one istnieją? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego nowiutkiego felietonu!
Programy typu lojalnościowego, które też mamy możliwość nazwać jako programy lojalnościowe i motywacyjne, bywają to w rzeczywistości legalne oraz przyjemne sposoby, by zachęcić nas – klientów, do bardziej częstego zakupowania wewnątrz jakiegoś typu sklepiku wewnątrz sieci. W zależności od strony internetowej – jej głównej tematyki, czy też po prostu ogólnego zamysłu jej administratora, programik typu lojalnościowego w każdym miejscu wygląda w inny sposób, chociaż czasami mamy możliwość natrafić na jego podobny „wydźwięk” na paru stronkach, nawet wcale ze sobą nie związanych. Programy motywacyjne tego rodzaju, dają naszym osobom – jeżeli zakupujemy pierwszy raz, albo jesteśmy klientami typu „stałego” (nie wspominając o tym, że jesteśmy zapisani do tak nazywanego „Newslettera”) – możność uzyskania rabatów na następne zakupy, albo wygrać jakiegoś typu nagrody.

Czy pragniesz może mieć link do strony komputery stacjonarne, gdzie czekają na Ciebie następne posty? Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu nowy serwis.

Najmocniej popularnym rodzajem programu lojalnościowego, jest możliwość zbierania punktów na danej stronie, które potem możemy wymienić na przeróżne gadżety, rabaty, a czasami nawet i samiutki asortyment sklepiku.

Punkty otrzymujemy zazwyczaj przy zamówieniach, dzięki temu, jeśli na jakąś rzecz starczy nam punktów, mamy możliwość to zamienić (punkty wtedy są odejmowane) i za darmo otrzymamy to wraz z następną paczką.
Share this Post